CPM
 
ZLECENIA AKTUALNE

Warning: include_once(/home/atvgroup/domains/hollymodellook.pl/public_html/components/com_events/language/english.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/atvgroup/domains/hollymodellook.pl/public_html/components/com_events/libraries/helper.php on line 65

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/atvgroup/domains/hollymodellook.pl/public_html/components/com_events/language/english.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.2//lib/php') in /home/atvgroup/domains/hollymodellook.pl/public_html/components/com_events/libraries/helper.php on line 65
HOSTESSY NA EVENTY FIRMOWE
HOSTESSY NA EVENTY FIRMOWE

 

ZLECENIA WYKONANE
PROMOCJA PRODUKTÓW COCA-COLI
Ogólnopolska akcja promocyjna Lemon & Nada
MISS FOTO MODELS POLAND 2009
CASTING DO FILMU CEZAREGO PAZURY - WEEKEND
CASTING QUEEN OF THE YEAR
Licznik odwiedzin
w HollyModelLook odwiedziło nas 6931268 Osób, Dziękujemy i zapraszamy
POKAZ STROJÓW KĄPIELOWYCH FIRMY PRIMO

W niedzielne popołudnie, 8 listopada największy Polski Aquapark – Fala w Łodzi – zamienił się w istną stolicę mody. W gorącym, tropikalnym klimacie odbył się pokaz strojów kąpielowych zorganizowany przez Holly Model Look.

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg

Modelki HML prezentowały kolekcję firmy PRIMO specjalnie zaprojektowaną na tę okazję przez jej właściciela, pana Roberta Stokowskiego. Feria barw, cudne zestawienia kolorystyczne, doskonałe materiały i lśniące zdobienia przyciągały uwagę widzów. Stroje miały różne kroje i wzory, a wszystkie – zarówno te jedno, jak i dwuczęściowe były niezwykle kobiece.

Pokaz nie był zwykłą prezentacją. Właścicielka Holly Model Look – Sonia Żakowiecka zadbała o to, by stał się on prawdziwym widowiskiem i na długo zapadł w pamięć zaproszonych gości. Każda z modelek miała do odegrania szczególną rolę, a dodatkową atrakcją były genialne występy mimów z teatrów z Warszawy i Łodzi.

Modelki przechadzały się po części basenowej Aquaparku w pięknych kapeluszach z pracowni artystycznej Lidii Janickiej-Karpińskiej oraz w eleganckiej biżuterii z firmy SAILING. Wizaż dziewczyn wykonały wizażystki Europejskiego Studium Zawodowego ANAGRA z Łodzi. Dzięki ich profesjonalizmowi, umiejętnościom i poczuciu piękna, nasze śliczne modelki wyglądały jak prawdziwe gwiazdy.

Pokaz zorganizowany został z okazji ponownego otwarcia Fali po przerwie technologicznej. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał gość specjalny – Krzysztof Rutkowski. Imprezę natomiast zakończyła promocja firmy Pepsi, która zapewniła napoje dla zaproszonych gości.

Serdecznie dziękujemy gościom oraz sponsorom, bez których pokaz nie mógłby się odbyć. Podziękowania kierujemy szczególnie do firmy PRIMO, SAILING, J.J. IDCZAK, RAIFFEISEN BANK, PEPSI, ANAGRA, VOCANDUS.
 

                                                                                                       


05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
 
Holly Model Look®Z 265223 Copyright© Centum Filmowe ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone. email: info@hollymodellookCopyright © ATV Film®.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Design © PanMedia
Statystyka generowana przez PanMedia